درباره ما

بیشتر
بدانید

advanced divider

کیان آکادمی

شرکت مهندسی کیان کنترل آپادانا با هدف فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و با گرد آوردن امکانات لازم، نیروهای متخصص، فضای علمی و آموزشی مناسب در تاریخ 1383/6/1 تاسیس گردید. شرکت مهندسی کیان کنترل آپادانا در اولین ماه های شروع فعالیت خود با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت فستو پنوماتیک سهامی خاص ( شعبه کمپانی فستو آلمان در ایران ) همکاری خود را با یکی از معتبرترین تولید کنندگان محصولات اتوماسیون صنعتی و یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات آموزشی در سراسر جهان با ایجاد و رعایت کلیه استانداردها آغاز نمود.

این شرکت همچنین در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی و فروش تجهیزات اتوماسیون فعالیت خود را با کمپانی SIEMENS آلمان (محصولات اتوماسیون صنعتی، درایوهای صنعتی و ابزار دقیق ) توسعه داد و هم اکنون بصورت کامل قادر به ارائه انواع مشاوره فنی، انجام پروژه های صنعتی و فروش تخصصی محصولات کمپانی های نامبرده بوده و رنج وسیعی از محصولات مختلف را در اصفهان بصورت استوک در اختیار دارد .

قرارداد نمایندگی آموزش، فروش و خدمات پس از فروش این شرکت با کمپانی فستو ایران به صورت سالیانه و در 5 سال متوالی و تا امروز تمدید شده است و این شرکت به عنوان تنها نمایندگی رسمی کمپانی فستو پنوماتیک سهامی خاص در استان اصفهان و چهار محال بختیاری  به فعالیت خود ادامه داده است .

درطول تمام این سالها ما از معتمدین آموزش مباحث عملی در صنایع کشور بوده ایم. با توجه به شرایط پیش رو و استقبال دانشجویان از دوره های آموزشی با محوریت آموزش عملی و متناسب برای ورود به بازار کار اقدام به راه‌اندازی دپارتمان آموزش الکترونیکی با نام کیان آکادمی نموده ایم. امید است بتوانیم  همچون گذشه در این عرصه نیز اقدامات کافی و ماندگاری از خود به جای بگذاریم.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

تیم ما در شبکه های اجتماعی نیز اقدام به ارائه آموزش های به روز و رایگان در جهت افزایش دانش افراد می‌نماید.
وبینارهای تخصصی ما

وبینارهای تخصصی ما

وبینارهای تخصصی ما را از تیم حرفه ای و مدرسان مجرب ما دریافت کنید.
آموزش های کاربردی

آموزش های کاربردی

معرفی و آماده‌سازی ورکشاپ های اختصاصی با توجه به حضور کیان کنترل در پروژه های اجرایی صنایع مختلف
دسترسی  ناحدود

دسترسی ناحدود

دسترسی نامحدود به سرویس ها و وبینارهای انلاین ما و شرکت در وبینار با کمترین هزینه
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مهندسی کیان کنترل آپادانا محفوظ می باشد.